Як відомо, передменструальний синдром (ПМС) є комплексом симптомів, що виникають за 2–14 днів до початку менструації (у другу фазу циклу), та проявляється психічними, неврологічними, обмінними й серцево-судинними порушеннями.

Більшість жінок із ПМС скаржаться на біль різної локалізації (головний біль, біль у молочних залозах, внизу живота) та дратівливість.

Однією з причин виникнення цих негативних відчуттів є дефіцит магнію та вітамінів групи В.

Залежність розвитку симптоматики ПМС від дефіциту магнію доводиться рівнем магнію в крові протягом менструального циклу: у здорових жінок і в жінок з передменструальним синдромом рівень  магнію в крові відрізняється. У жінок з ПМС у другій фазі циклу (перед менструацією) рівень  магнію в крові знижується.

Усі енергетичні процеси в організмі відбуваються за участю магнію. Головне призначення цього макроелементу – захист нервової системи від стресів, що руйнують структурну регуляцію організму. Нервова система людини чутливо реагує на зміну рівня магнію в організмі. Його зниження провокує стан неспокою, нервозності, дратівливості, а також спричиняє безсоння, втому й головний біль. Саме стреси призводять до дисфункції гіпоталамо-гіпофізарної системи й розвитку ПМС. Магній у цій ситуації відіграє роль протистресового, протитоксичного та протиалегічного чинника.

Вітамін В6 покращує всмоктування магнію зі шлунково-кишкового тракту, транспортує його організмом та фіксує його іони всередині клітини, підвищує проникність клітинної мембрани, перешкоджаючи гіпомагніємії.

Складно переоцінити й роль цинку у випадку передменструального синдрому.

Низка досліджень доводить зв’язок між рівнем цинку в плазмі крові та скорочуваністю матки. Цинк пригнічує вироблення простагландинів (PgE2) і покращує циркуляцію крові в матці, що сприяє зменшенню м’язових спазмів і менструального болю.

МІОКСЕЛЬ містить у своєму складі магнійвітаміни групи В (В1,В2,В3,В5,В6,В12) та цинк.

Завдяки своєму складу МІОКСЕЛЬ може бути рекомендований жінкам для полегшення щомісячних негативних проявів передменструального синдрому.