Склад Міоксель саше

Спосіб застосування

  • Для нормалізації менструального циклу і овуляції
  • При акне, зайвому рості волосся на обличчі та тілі
  • Для нормалізації функції яєчників

1 саше МІОКСЕЛЬ потрібно розчинити у стакані води та випити. Приймати по 1 саше 2 рази на добу після вживання їжі.

 

 

Рекомендований курс прийому МІОКСЕЛЬ від 3 до 6 місяців. Тривалість застосування лікар встановлює індивідуально.

Міо-інозитол  (2000 мг входить до складу Міоксель саше) –  один з дев’яти стереоізомерних форм інозитолу. Спирт циклогексана з п’ятьма екваториальними і однією гидроксильною групою. Основною функцією міо-інозитолу є участь у внутрішньоклітинній передачі сигналу та забезпеченні функціонування рецепторів інсулину, репродуктивних гормонів, факторів росту, катехоламінів.

Міо-інозитол підсилює дію фолатів, магнія, вітамінів В5 та РР.

Підвищення концентрації міо-інозитолу у фолікулярній рідині в передовуляторний та овуляторний періоди необхідне для дозрівання фолікулів. Міо-інозитол у тканинах яєчника нормалізує чутливість до інсуліну.

Фолієва кислота (400 мкг входить до складу Міоксель саше)  – необхідна для поділу та росту нових клітин в організмі, для синтезу мелатоніну і метаболізму кількох важливих амінокислот, приймає участь в реплікації ДНК клітини.

Селен (55 мг входить до складу Міоксель саше) – приймає участь у багатьох біохімічних реакціях і в першу чергу у підтримці окислювально-відновлювального балансу та обміні гормонів щитоподібної залози. Селен має виразну антиоксидантну дію.

Магній (400 мг входить до складу Міоксель саше) – приймає участь в регуляції синтезу інсуліну, підтримці нормального рівня цукру в крові; знижує ризик безпліддя, який пов’язаний з коливаннями рівня глюкози у крові. Магній рекомендується для пацієнток з СПКЯ: у пацієнток з переддіабетом, які отримували лікування магнієм, нормалізація рівня цукру в крові та зменшення метаболічних проблем зазначалося у 71% випадків. Також магній знижує прогресування інсулінорезистентності при діабеті ІІ типу.

Цинк (10 мг входить до складу Міоксель саше) – необхідний елемент в обміні інсуліну та статевих гормонів.

Холекальциферол (вітамін Д3- 1000 МО входить до складу Міоксель саше) – стероїд, за структурою схожий з тестостероном, холестеролом та кортизолом. Грає важливу роль у репродукції людини. Приймає участь у регуляції обміну таких гормонів, як антимюлерів гормон, фолікулостимулюючий гормон, естрадіол і прогестерон. Дефіцит вітаміну Д (концентрація в крові меньша ніж 50 нмоль/л), частіше спостерігається у жінок з безпліддям та СПКЯ.

Тіаміна гідрохлорид (вітамін В1 – 1,1 мг входить до складу Міоксель саше) як кофермент, приймає участь у вуглеводному обміні, критичних метаболічних реакціях, пов’язаних з метаболізмом енергії, функціонуванні нервової системи.

Крім того, вітамін В1 відіграє важливу роль у зниженні кліткового окислювального стресу. Дефіцит вітаміну В1 асоціюється з відсутністю овуляції. Застосовується при лікуванні СПКЯ для покращення чутливості до інсуліну при інсулінорезистентності.

Рібофлавін (вітамін В2 – 1,4 мг входить до складу Міоксель саше) важливіший каталізатор процесів клітинного дихання. Перетворюється в організмі у два коферменти – флавін мононуклеотид та флавін аденін дінуклеотид, які необхідні для нормального клітинного дихання і метаболізму ліпідів. Вітамін В2 також необхідний для активації пиридоксина (вітамін В6) та перетворення триптофана у ніацин. Дефіцит вітаміну В2 пов’язаний з безпліддям.

Нікотинамід (вітамін В3 – 16 мг входить до складу Міоксель саше) потрібен для синтезу гормонів кортизону, тироксину та інсуліну, а також статевих гормонів естрогену, прогестерону і тестостерону. При лікуванні СПКЯ, вітамін В3 покращує, при інсулінорезистентності, чутливість до інсуліну.

Кислота пантотенова (витамин В5 – 6 мг входить до складу Міоксель саше) як складова коензиму А, сприяє розвитку і регенерації клітин епітелію та ендотелію. Коензим А діє як каталізатор у взаємодії з вітамінами В1, В2, В3 та В6. Вітамін В5 також необхідний для синтезу вітаміну Д, стероїдних гормонів, холестерину, еритроцитів, порфіринів, нейромедіаторів.

Пиридоксина гідрохлорид (вітамін В6 – 1,4 мг входить до складу Міоксель саше) як кофермент приймає участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів. Особливо потрібен жінкам, які вже приймали оральні контрацептиви, що могло призвести до виснаження наявного депо пиридоксину в організмі.  Вітамін В6 необхідний для синтезу жіночих статевих гормонів.

Ціанокобаламін (вітамін В12 – 25 мкг входить до складу Міоксель саше) приймає участь у синтезі нуклеотидів; є важливим фактором нормального росту, кровотворення і розвитку епітеліальних клітин; потрібен для метаболізму фолієвої кислоти і синтезу мієліну. Приймає участь в абсорбції заліза і дозріванні ооцитів. Наукові дослідження демонструють, що застосування вітаміну В12 сприяє підвищенню фертильності та покрашенню стану жінок з СПКЯ.